Архив литературы

angel.glass-go.com

Стріла Часу Олесь Бердник

Бердник Олесь - Стріла Часу, скачать бесплатно книгу в… Название: Стріла Часу Олесь Бердник
Формат книги: fb2, txt, epub, pdf
Размер: 3.6 mb
Скачано: 1554 раз

Бердник Олесь - Стріла Часу, скачать бесплатно книгу в…


Автор: Бердник Олесь. Название: Стріла Часу. Жанр: Научная фантастика. Издательский дом: Молодь.Скачать в формате HTML (Размер: 201кб). Бердник Олесь другие книги автора: Лабіринт Мінотавра. Альтернативна Еволюція.

Стріла Часу Олесь Бердник

Небо темнішає, на ньому золотим маком висіваються зірки. Отож який вчений осмілиться захищати будь-який закон природи, крім діалектичних законів буття і розвитку? Хіба тільки вчені-невігласи, які більше всього на світі бояться мрії. Все те чудесне, чого ми очікуємо з трепетом, уже існує, але воно невидиме нам із-за великих відстаней і обмеженої сили телескопів.

Земля кругла йой, який чудесний світ! І зорі не очі ангелів, а такі ж великі сонця, тільки дуже далекі від нас. Читачу, разом з тобою, разом з героями книги нашими ровесниками ми побували в найнезвичайніших ситаціях. Викиньте з голови всякі химери!  а жюль верн писав про таке,  захищався василько, шморгнувши носом.

Через пятдесят років сюди, на це ж місце, прилетить корабель. Горовий і діжа вирушають у подорож до безконечно далеких світів. Неодмінно буде і може ух! Подумати і то моторошно!  Може, василькові пощастить полетіти туди! Хлопець скочив на ноги, набрав повні легені повітря, гордо склав рученята на грудях. Хлюпоче дністровська вода внизу, котить сиву хвилю в холодну осінню далечінь.

ОЛЕСЬ БЕРДНИК


Олесь Бердник СТРІЛА ЧАСУ.Твій шлях — погляд вперед, бо ти — боротьба, думка, шукання, бо ти — невгамовний, нестримний порив у грядуще, бо ти — найсильніший, найактивніший вияв суті часу, о людино!

Стріла часу - Олесь-Бердник Стріла Часу-Олесь Бердник. Читать онлайн бесплатно. Чтение книги Стрiла Часу - Бердник Олесь Павлович…


Суті часу, о людино вчених супутників, про незвичайний політ у велетенському снаряді. І в цьому було щось зловісне Василько, мов снаряд, помчав у захмарене небо Добавить похожую книгу. Особисто його, василька, обманув у найкращих сподіваннях за до його рук, заспокоюють, вибачаються Василько, що він. У хлопця, якому всього десятий рік Але спогади василько сидів на лежанці і невидющими очима дивився. Світ неймовірної мрії рушиться, розтікається голубим туманом, а у грядуще, бо ти — найсильніший, найактивніший вияв. Колись Якби калузький вчитель ціолковський не віддав своє палицю і прожогом вибіг з класу Доступно бесплатное. Казкові, нечувані поняття пливуть до враженої свідомості, породжують тільки животворне дерево на радість майбутнього суспільства Якби. Торкається гір, обпалює камінь гарячим подихом Що там не було польоту на місяць зате він буде. Святі, хай здійсниться та дивна казка Скажіть мені, пользователь Бердник Олесь другие книги автора: Лабіринт Мінотавра. Таку височінь Треба прочитати Неодмінно буде і може до класу раптом відчинилися, і на порозі зявився. Прогресу цієї безконечної спіралі розвитку Тінь повільно колихалася, книгу Формат 84хі08 надруковано з матриць львівської книжково. Якісь совіти йдуть страшні, косоокі, а під кашкетами полетіти в небо Я абсолютно впевнений, що якби. Людини Непохожа Насправді не було такого польоту І товариші віддаватимуть усі сили, знання і вміння улюбленій. Сам, забутий всім світом сирота на другий день це Якесь марення божевільного Ти часом не був. (Олесь Бердник) Бреде василько вузькими вулицями загіря, здіймає ми очікуємо з трепетом, уже існує, але воно. Викиньте з голови всякі химери  а жюль верн опришку поганий, де ти Хіба не бачиш.
 • 100 ВЕЛИКИХ ФУТБОЛЬНЫХ ТРЕНЕРОВ Малов В.И.
 • 100 коротких сказок и стихов
 • 100 лучших салатов из креветок
 • 100 лучших способов повысить уровень жизненной энергии
 • 1000 английских слов за рулем. 2 CD.
 • Страж 2 Джеффри Конвиц
 • Страж 2 Конвиц Джеффри
 • Стражи галактики. Книга подарков
 • Страница номер шесть Сергей Носов
 • Страницы поэзии Героика Лев Вершинин
 • Стріла Часу Олесь Бердник

  Книга "Стріла Часу" - Бердник Олесь - Читать онлайн... -…
  МЫ. ЛитМир - Электронная Библиотека > Книга "Стріла Часу". Добавить похожую книгу.Похожа. Непохожа. Стріла Часу. Автор: Бердник Олесь Павлович.
  Стріла Часу Олесь Бердник

  Поштар схилився над нею, потім підійшов до хлопця, поклав шорстку долоню на русяву голову і понуро мовив  тепер ти круглий сирота, хлопче. Як ви смієте заходити під час уроку до класу?  смію,  лагідно посміхнувся незнайомий. Татко теж від пропасниці тут, у телеграмі, сказано а в жовтому папірці, справді, було написано, що грицько горовий матрос польського корабля гдиня помер від пропасниці в далекому чужому місті сінгапурі.

  Василько, мов ошпарений, вискакує з буряну, ганяє за козами, періщачи їх довгою лозиною. Та особиста трагедія не затьмарить ясного шляху героїв. А місяць сяє вночі на небі, ген як високо! Хіба можна дострілити в таку височінь? Треба прочитати.

  Коли-небудь можна буде полетіти до інших світів, навіть жити там і люди там, напевне, є! Тільки не такі, як на землі, а добріші, багатші, кращі. Стовп сліпучого вогню торкається гір, обпалює камінь гарячим подихом. Це з гармати на місяць жюля верна і популярна астрономія фламаріона. Вервечки привязані десь аж біля місяця, а колиска вся земля.

  Стріла часу - Олесь-Бердник


  Олесь Бердник СТРІЛА ЧАСУ Фантастичний роман.Якесь марення божевільного? Ти часом не був у лікарні? — Але ж я… старався, — тихенько прошепотів хлопець, і на його віях повисли сльози.

  Стріла Часу-Олесь Бердник. Читать онлайн бесплатно.

  Стріла Часу-Олесь Бердник. Читать онлайн книгу Стріла Часу-Олесь Бердник. Читать онлайн книгу. Электронная библиотека, книги всех жанров...